JAPIM SHATORRA DHE TAVOLINA PER DARSMA -- EDHE S..

Shitet nga: kriss 21 Pri 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Japim Shatora Dhe tavolina per darsma apo ahengje te ndryshme familjare si dhe shesim shatorra kemi te gjitha dimenzjonet e tyre Ju mirpresim kemi 12x7--12x6--12x5--12x4,50------VLLEZERIT---GJONAJ--PRIZREN-- JU MIRPRESIM-------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim