Mjaltë për hollim (humbje peshe)

Shitet nga: Info Mjeksia 12 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
facebook/infomjeksia
MJALTË PËR DOBËSIM...
================================
Jemi në podujevë vetëm përmes interneti punojmë
me porosi të gjitha porosit mund ti bëni ne
+386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
Produktet ju vin në shtëpi në gjithë teritorin e
Kosovës
====================================
DOBITË:
-Përmirëson tretjen.
-i mir për shikim.
-Mir për zë.
-I jel elasticitet trupit.
-Jep kënaqësi psiqike dhe disponim të mirë.
-Shëron plagët.
-pastron dhe sheron plagët e vogla.
-Përmirëson intelegjencën.
-Shëron shum lloje të smundjeve.
-Rinin trupin.
-Shkrun dhjamrat.
-Largon celulimet nga lëkura...

PËRDORËT: 20 Min Para Buke Një Lugë Të Mesme Të Drurit...
VËREJTJE: Nuk Preferohet të Përdoret nga gratë shtatëzana, Nga Gjidhënëset nga të smurit me kolit..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim