Shampoo për rritjen e flokëve

Shitet nga: Info Mjeksia 17 Dhj 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
facebook/infomjeksia
Shampoo për rritjen e flokëve për flokë të shëndosha të bukura
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Shampoo me ekstrakte të bishtit të kalit i mrekullueshëm për flokë
================================
Jemi në podujevë vetëm përmes interneti punojmë
me porosi të gjitha porosit mund ti bëni ne
+386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
Produktet ju vin në shtëpi në gjithë teritorin e Kosovës
Shesim me shumicë dhe pakicë
====================================
Ky shampoo është idealë për flokë të dëmtuar dhe të lyer.
Parandalon rënien e flokëve
Largon zbokthin
Përdoret tek ata persona qe ju këputen flokët
I rrit flokët
Përdoret per dy gjinitë
Përdorimi
Shkumoni flokët me këtë shampoo i leni në atë gjendje 2-3 min
i shperlani dhe i thani flokët me peshqir jo me tharse te rrymës

Vërejtje

Përderisa e përdorni këtë shampoo nuk bënë te përdorni shampo tjeter lloji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim