Tenda me qira

Shitet nga: Hajrim Halimi 12 Mar 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
qe ahengu juaj te jet me komod dhe me rehat ne ju ofrojm komoditetin dhe rehatin per mysafiret tuaj
ne ju ofrojm TENDA dhe KARRIGE per te gjitha ahengjet tuaja syneti,fejesa,dasma dhe te gjitha gezimet tuaja
ju ju mbetet te na kontaktoni e ne na mbetet te ju ofrojm sherbimin ton mbi te gjitha TRANSPORTI DHE MONTIMI GRATIS
na kontaktoni ne nr. tan te tel;
044 316 273
049 364 883

Hajrim Halimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim