GERMAN TORE DYER ORIGJINALE GJERMANE 044 163 337

Shitet nga: GERMAN TORE 05 Pri 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Dragash
German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automatike , dyer industriale , dyer rollo , dyer kundër zjarrit T30 T60 T90 , dyer të dhomave , motorra anësoe , motorra dy krahëro , rampa etj etj. Të dashur kliend dyer origjinale mund ti gjeni vetëm në GERMAN TORE.

KUJDES.... Në Kosovë janëhap edhe disa firma të vogla afërsisht emrin e firmës tonë. Të keni kujdes kërkoni GERMAN TORE për dyer origjinale Gjermane

www.novoferm.de
www.germantore.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim