Shtepi ne Drgash

Shitet nga: Agim 07 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: poklek i ri
Sipërfaqe: 176 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Dragash
Shtepia ka 4,5 Ari Truall, 6 Dhoma gjumi, Sallon, Kuzhin
2 Banjo, Uje, Rrym, Kanalizim dhe dokumentacion te rregullt, e gatshme per Banim per informim m te hollesishem mund te telefononi ne nr te telefonit te shenuar me lart edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim