Shitet Villa ne fshatin Brod

Shitet nga: Villa 30 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Adresa: Dy kat plus podrumi
Sipërfaqe: 160 m2
Komuna: Dragash
Shitet Villa dy katshe dhe podrum(60m katror nji kat)si dhe 5 ari oborr. Villa gjindet ne fshatin Brod (vend turistik afer hotelit ARXENA) Komuna e Dragashit 30 km larg Prizrenit.Prona posedon dokumentacionin e rregullt per bartje.
Qmimi i volitshem
Kontakti: 044227 258
071551056
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim