Inventar Me Marrveshje

Shitet nga: Naser Demaj 30 Dhj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes inventarin shume pak i perdorur inventari sherben per qdo biznis dhe qdo raft e ka me qeles te vet posedon edhe ndriqim lled dimensionet 4 metra gjatesi per informata me te hollsishme kontakto ne nr 044. 883. 555.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim