Kasetafon audiola me qip dhe dvd

Shitet nga: fatmir 03 Pri 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Drenas
kasetafoni esht me qip e jo me cede po dvd me dikitron i ardhun nga italija por i bjen kerrev ato kerre siekan venin anen e nalt pershemull marsedesit si bjen golfit po se kut qilet ja zatet dhe e then ma shum informata ne ket numer 044452949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim