Kasetafon audiola me qip dhe dvd

Shitet nga: fatmir 08 Pri 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Drenas
kasetafoni esht me qip dhe dvd i ardhun nga italija per qmim tiskutohet pok po jo shum esht i mir punon shum mir per informata ma tutjeshme kontakto ne ket numer 044452949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim