Kasetofon i automjetit dvd

Shitet nga: fatmir 16 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Drenas
shes kasetafonin firma audiola e ka tikitronin dhe dvd i ardhun nga italija per ma shum informata ne ketnumer 044 452 949 qmimi esht pak i negociushem por jo shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim