Lëshohet me qira depo ne Drenas

Shitet nga: Faton Elshani 17 Mar 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Hapësirat : Depo
Leshohet me qira depo ne Drenas,e përshtatshme për aktivitete te ndryshme biznesore,objekti posedon komplet infrastrukturen ujësjellës, kanalizim, telefon parking dhe zyre për administrate.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim