Dyqan Trafik

Shitet nga: egzon 16 Pri 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
dyqan-trafik e kompletuar per pune. Eshte e paisur me rafta dhe instalimin elektrik .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim