Shitet Lokali

Shitet nga: Egzoni 11 Dhj 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Drenas
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Drenas
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne drenas ne statcionin e autobusve . Ka hymje nga te dya anet e statcionit . Eshte 30 m(katror) 045-670-259 045-574-883

Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim