Trafika

Shitet nga: M.D 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Drenas
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Gjatsia e trafikes esht 3m ndersa 2m gjersia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim