lokali Japim me qera

Shitet nga: besim 01 Shk 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Lokali me qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim