Shitet objekti ose ipet me qera

Shitet nga: Hafiri 02 Tet 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Adresa: komoran
Sipërfaqe: 2100 m2
Komuna: Drenas
Hapësirat : Të tjera
Shitet objekti ose ipet me qira.Objekti eshte 4 kate,qdo kat i ka nga 525 meter katror.Gjithsejt 2100 metra katror. Eshte i gatshem per te shtruar veprimtari si: Kati nen toksor parking.
Kati1 Market ose te ndryshme
Kati2 Sall dasmash(kapacitet 300 ulse)
Kati3 Restorant ditor dhe motel

Qmimi 250 euro per meter katror.

Lokali gjindet ne Komoran,magjistralja Prishtine-Peje

Per info na kontaktoni ne 044 669 398
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim