Bikat

Shitet nga: kastriot 22 Sht 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten bikat 450-600 kg te ushqyer vetem me ushiqm natyral ( Grur, Elb,Miser dhe Krunde)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim