Lopet dhe vjetat

Shitet nga: Shefqet 09 Pri 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten lopet qumeshtore per arsye se jane bere shume shiten sipas zgjedhjes ose me marreveshje edhe me shume. Edhe vjetat shiten veq e veq ose sipas deshires. Jane race shume e mire te gjitha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim