Shes pula zogj dhe veze raca wyandote silver e ..

Shitet nga: XXL 22 Sht 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes pula zogj dhe veze te pulave raca wyandote e madhe,raca eshte e paster origjinale shihet edhe ne foto,ju lutem per te interesuarit te bejn porosi paraprakisht,pulat mund te vini dhe ti shihni,fotot jan origjinale jo te huazuara,ju fleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim