Shiten

Shitet nga: kastriot 05 Gsh 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten viqat 500-650 kg te ushqyer vetem me ushqim natyral ( Miser, Grur, Elb dhe Krunde)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim