lopë qumshtore

Shitet nga: NIKA 09 Nën 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes lopet qumshore te cilat jan Bars shumica shtohen
ket muaj dhe muajin tjeter .
lopët janë qumshtore siq shihen edhe ne foto.
Racat :Hollshtain Shyte ,Bullgariane ... etj.
Për me shum informata na kontaktoni ne numrin Tel
049-181-386
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim