60 dhi dhe 60 edha EXTRA OFERT

Shitet nga: Fadil 11 Pri 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten komplet 60 dhi dhe 60edha komplet te races alpina shum te mira
Per me shum info. Ne nr. Te tel. 049332435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim