BALLGUR....i Miserit....8€ THESI 40Kg..sasia e..

Shitet nga: leotrim 08 Pri 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   8 EUR

Komuna: Drenas
Ballgur prej miserit dhe grurit
40 Kg = 8 euro qe ne barnatore bujqsore kushton 11 euro 40 Kg ..8 euro eshte qmimi i shumices
AKSIOOON!!!!
40 Kg = 8 euro edhe me pakic ...mos e humbni Rastin

per me shum kontaktoni tel : 045 518 009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim