BIKA

Shitet nga: xxxx 09 Dhj 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes bikat rreth 500kg te majtur me ushqim natyral qmimi 1000 dhe 1100 2.20 tel 044181083 viber +37744181083
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim