Bejm qeljen e vezve me inkupator

Shitet nga: Xxl 02 Krr 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Bejm qeljen e vezve me inkupator per te gjith ata qe jan te interesuar qe kan vez te pulave me pakic dhe shumic kemi kapacitet deri ne 3500 veze, mund te thirrni edhe ne viber ne kete numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim