Bika simentall

Shitet nga: Enver 04 Jan 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten 2 bika te races simentall mbi 450 kg jan te mir edhe mi majt per kohe ma te gjate, dhe jane te ushqyer vetem me ballgur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim