Bika

Shitet nga: Sefa 12 Pri 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shesim bikun është i kualetetit te mirë i ushqyer me miser te bluar (bullgur) dhe krune pesha e tij është rreth 500kg.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim