Bika

Shitet nga: xxxxx 26 Nën 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Drenas
shes bikat rreth 500kg te majtur me ushqim natyral qmimi 1000 dhe 1100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim