Bika

Shitet nga: Behram 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 380 EUR

Komuna: Drenas
Mzati ka 16muaj,peshon afer 600kg eshte ushqyer VETEM me produkte natyrale Bio (sane,bollgur,terrfoje,kashte).Jap garancion qe nuk eshte ushqyer me produkte tjera.
Mzati kushton 2.30€ per Kilogram!

Mund te me kontaktoni ne kte nr telefonit:044-272-673 dhe ne Viber +377-44-272673
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim