Bikat

Shitet nga: Mehmet 07 Gsh 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   2,2 EUR

Komuna: Drenas
Shes bikat ka 2.20 ero per kg ..... Bikat jan shum te mir dhe i kan rreth 400kg .... JU Mirpresim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim