Bikat dhe lopen me viq

Shitet nga: Nebih 19 Nën 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes bikun 2.30 kg dhe lopen me gjith viq viqin e4 eka qmimi 1200euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim