Bikat

Shitet nga: Ardi 09 Dhj 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten Bikat, jan te majun me Ballgur, dhe Sane, asgje tjeter, Per cilesi te mishit ju Garantoj. Qmimi me Marreveshje +VIBER +38649639367
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim