Biki 500 kg

Shitet nga: Tafil 07 Jan 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shitet biki i ushqyer me ushqim natyral me miser dhe grure.Biki i ka rreth 500 kg dhe shitet me kg nga 2.30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim