Biki

Shitet nga: shes bikin 03 Dhj 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Drenas
Biki ne shitje esht shum i mir dhe i ka perafersisht 500 kg ka 2.30 euro per me shum na telefononi ne nr:045-279/103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim