Duj

Shitet nga: Remi 01 Dhj 06:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2,5 EUR

Komuna: Drenas
Shes 100 duj dujt jan shum te mir arsyeja pse po i shes esht se e kum shit lopen dhe vendi ku i kam dujt pom duhet me e liru urgjent qmimi per duj esht 2.5€ por nese dikush i merr deri me daten 07.12.15 ka nje qmim me te lir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim