Duj te sanes

Shitet nga: Remi 30 Nën 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2,5 EUR

Komuna: Drenas
Urgjent shes 100 duj arsyeja e kum hjek lopen dhe vendi ku jan po me duhet me liru dujt jan shum te mir muni mi pa qmimi 2.5€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim