Gjel dhe dy pula raca brahma gold

Shitet nga: xxl 22 Gsh 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
She's nje gjel dhe dy pula raca brahma gold original jan nje vjeqar mosha qmimi i arsyeshem mund te thirrni edhe ne viber ne kete numer ju mirpres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim