Gjelin e madh raca australorp

Shitet nga: Xxl 17 Krr 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes gjelin e madh raca australorp.Bejm ndrrim me miser ose grur.Poashtu per ata qe kan veze bejm qeljen e tyre me pakic dhe shumic posedojm inkupator deri ne 3500 veze , mund te thirrni edhe ne viber ne te njejtin nr. Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim