Grazhda

Shitet nga: xx 12 Mar 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes grazhdat qe sherbejn per vendosjen e ushqimit te dhive ose dele kan kapacitet deri 50 krer grezhdat kan sistem te hapjes dhe te mbylljes ju te gjith te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin 044 380 151
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim