KINGJA

Shitet nga: Mujë Xhemajli 22 Mar 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
SHES 16 KINGJA, PREJ 3 DERI 5 MUAJ. KINGJAT JANË RACË MERINË DHE JANË KLASË E PARË. TË GJITHË JANË TË REGJISTRUAR DHE TË KONTROLLUAR NGA VETERIANRI. PËR CILËSI JU GARANTOJ.
GJINDEMI NE FSHATIN ABRI E EPËRME -DRENAS.
PRES BLERËS SERIOZ, MUND TË THIRRNI PREJ ORES 08:00 DERI 21:00
JU MIRËPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim