LOP ME VIQ

Shitet nga: Fadil 01 Dhj 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Lopa asht shum e mir lopa ash e viqit te kater dhe bej ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim