Lop shterrp

Shitet nga: Arsim 17 Dhj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Drenas
Lopa ika 5 litra tamel asht emir dhe me pre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim