Lopa me viq

Shitet nga: Adem 22 Pri 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes lopen me viq mashkull 15 ditesh, rac qumshtore shume e mire, lopa eshte e re dhe ky eshte viqi i dyte.

Per me shume informata na kontaktoni:

Ademi
044 18 11 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim