Lopa

Shitet nga: Armend 11 Nën 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Drenas
Shes lopen eshte shum e mir dhe eshte bars
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim