Lope

Shitet nga: ISAK 30 Jan 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Drenas
shes lopen e cila i ka 17 litra qumsht viqin e dyt femer e urt e but dhe ipet me garancion lopa i ka ka 2 dham viqi ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim