Lope me Viq

Shitet nga: Ilaz 04 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes Lopen me Viq, qe dy muaj u shtu, eshte viqi i trete. Lopa eshte shume e urte, e jap me garancion. 16-20 litra qumesht. Qmimi me marrveshje.Kontakti ne telefon dhe ne viber +37744141903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim