Lope me viq

Shitet nga: hafir 09 Pri 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shitet lopa shum e mir qe 1 muj u shtu .
Tamel ka boll. Lopa eshte me e mire se ne foto seppse ka qene kualiteti i dobet :/ viqi eshte shume i shendosh dhe i mire poashtu edhe lopa .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim