Lope me viq

Shitet nga: Halil 07 Pri 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Drenas
shes urgjent lopen me viq , lopa eshte shum e mir dhe e urt dhe e ka viqin e pest qe 7 dite, e jap me garancion qe eshte pa asnje behane , viqi eshte femer ika 7 dit , eshte shum i mir dhe i shendetshem .Lopa eshte e races ,dhe lopa i qet 18 litra tamel. per me shum kontaktoni ne nr 044 378 992 , pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim