Lope me viq

Shitet nga: hamdi shala 14 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Drenas
shitet lopa esht lop per marakli e jepi me garancion viqi mashkull i pasa lindur 3 dit dhe per me shum informata thirrni ne tel 044260944 pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim